Redactia.ro
Home » Contact / Echipa

Contact / Echipa

Ne poți contacta la adresa de mail: contact@redactia.ro. Tot aici ne poți trimite un pont, imagini, video sau să ne informezi despre ceva ce poate ne-a scăpat.

DIRECTOR GENERAL
Cezar Vasile
Email: cezar@redactia.ro

Redactia.ro este administrat și deținut de DOT SOCIAL MEDIA SRL

PUBLISHER
Cezar Vasile
Email: cezar@redactia.ro

Echipa Redacția.ro

Roxana Nechifor, Project Manager, email: roxana@redactia.ro

Adriana Dinu – Redactor-șef, mail: adriana@redactia.ro

Mihai Burlacu – Editor Coordonator, mail: mihai.burlacu@redactia.ro

Adelina Olga – Editor Coordonator, mail: adelina.olga@redactia.ro

Laura Dumitrache – Redactor, mail: laura@redactia.ro

Bianca Tănăsescu – Redactor, mail: Bianca@redactia.ro

Marinela Corciu – Redactor, mail: marinela@redactia.ro

Miruna Purcel – Redactor, mail: miruna@redactia.ro

Drept la replică

În cazul în care un articol a ofensat sau a adus un prejudiciu, scrie-ne pe următoarea adresă de mail: contact@redactia.ro

 

Discuții despre publicitate

Contact la adresa: sales@redactia.ro

 

Date despre companie:

Adresa de corespondență: Bd. Iuliu Maniu nr. 7, corp I, sector 6, București
CIF: RO39432683
Nr. Reg. Comerțului: J40/7741/2018

Ne puteți contacta și prin formularul de mai jos. Vom încerca să răspundem cât mai repede posibil.