Redactia.ro

Cum arată Mihai Dragomir în afara filmărilor Las Fierbinți. Femeile rămân impresionate

GALERIE FOTO (2)

Mihai Dragomir, alias Dorel din celebra serie Las Fierbinți, este unul dintre cei mai îndrăgiți actor de televiziune. Telespectatorii urmăresc scenele din serial cu sufletulla gură și se amuză copios. Nu multă lume știe cum arată de fapt Dorel din Las Fierbinți atunci când se află în afara platourilor de filmare. Orice femeie ar întoarce capul după el.

La filmări om de la țară, în viața reală rocker

Fotografiile cu Mihai Dragomir au lăsat pe toată lumea șocată. Telespectatorii sunt obișnuiți cu imaginea neglijentă a lui Dorel din Las Fierbinți, dar când au văzut pozele au rămas mască. Doamnele și domnișoarele cu siguranță nu-și pot lua privirea de la Mihai Dragomir. Actorul în viața reală are un stil vestimentar foarte cool și îndrăzneț și se preocupă mult de stilul în care arată.

Soția sa, Ana Maria este o femeie superbă care cu siguranță este mândră să aibă la braț un așa bărbat. Deși oricine este conștient de faptul că orice actor în viața reală are un cu totul alt stil de viață sau vestimentar, lumea este atât de obișnuită cu Dorel „prostul satului”, încât este greu de crezut că poate avea un stil atât de cool.

Mihai Dragomir are o familie perfectă

Deși după vederea pozelor multe doamne și domnișoare și-ar dori ca Mihai Dragomir să fie burlac, ei bine acest lucru nu mai este valabil. Dorel din Las Fierbinți este un bărbat însurat de mai bine de patru ani cu o femeie superbă pe nume Ana Maria. Cei doi au împreună un băiețel, iar actorul are numai vorbe de laudă la adresa ei. Cu toate că există o diferență de 14 ani între cei doi, actorul a mărturisit că diferența de vârstă nu se sesizează și că se înțeleg de minune.

”Soția mea nu vrea să iasă în evidență. Ne-am cunoscut la un spectacol de-al meu, de stand-up comedy. Eram vecini de blocuri, ne-am văzut la un spectacol, ne-am plăcut și așa s-a născut povestea noastră de dragoste, care s-a finalizat cu o căsătorie. Suntem finii lui Bobo, Mihai Bobonete, cu care mă știu din copilărie. La trei luni am cerut-o. Cam la sfârșitul primei săptămâni i-am spus că o iubesc.

Ea s-a speriat puțin când am cerut-o. (…) Sigur am ales bine. Ea o să rămână până la final. Noi ne-am căsătorit în 2017 și în 2018 am devenit părinți. În 2019 am avut luna de miere. Atunci ne-am permis să mergem. Am fost în Grecia. Am stat vreo 10 zile. Extraordinar a fost”, a mărturisit Mihai Rait într-o emisiune TV.

Cum arată soția lui Dorel din Las Fierbinți! E cu 14 ani mai tânără

adsmedia.ro - Ad Network
Motocoasa Electrica Cu Acumulator
Cantar Smart Cu Aplicatie
Lampa Solara LED SIKS Cu Telecomanda
Lanterna de cap LED SIKS, Profesionala, Incarcare USB
Ghirlanda Luminoasa Decorativa SIKS
Feliator multifunctional EDAR® manual, 8 setari de grosime, alb/gri
Etichete: