Redactia.ro

Mărturisiri incredibile făcute de Gheorghe Dincă în fața anchetatorilor

Mărturisiri incredibile făcute de Gheorghe Dincă în fața anchetatorilor

Gheorghe Dincă i-a pus pe gânduri pe anchetatori. Criminalul a izbucnit în plâns de mai multe ori pe durata audierilor. Cei care au fost martori la aceste episoade ale bărbatului spun că acesta pare să aibă remușcări pentru ceea ce a făcut.

Astăzi este a șasea zi de percheziții. Procurorii DIICOT au timp până vineri să investigheze în casa lui Gheorghe Dincă, pentru că atunci mandatul expiră. Pe parcursul perchezițiilor Gheorghe Dincă s-a comportat foarte ciudat. A izbucnit în plâns și a declarat că îi pare rău pentru ceea ce a făcut. Acesta chiar a declarat că nu mai poate dormi din cauza remușcărilor.

Lui Gheorghe Dincă i s-a făcut rău de câteva ori în timpul perchezițiilor

În timpul perchezițiilor bărbatului i s-a făcut rău de câteva ori. Acesta a declarat că se simte stresat și că dorește să fie lăsat în pace. Acesta chiar a declarat că refuză să mai ia parte la desfășurarea perchezițiilor.

Avocatul familiei Melencu a făcut dezvăluiri despre casa criminalului care pare desprinsă din filmele de groază

„Încăperea aceea este numai un pat de fier foarte gros, montat, ancorat în perete. Este absolut înfiorător, un dezastru organizat, miroase peste tot. Nu miroase numai în încăpere, mirosul iese din pământ, din subsol, din camera aceea, din pereţi, miroase a cadavru peste tot”.

Citește și: Cazul Caracal: CSM cere controale la DIICOT și parchete pe tema dosarelor de trafic de minori

adsmedia.ro - Ad Network
Motocoasa Electrica Cu Acumulator
Cantar Smart Cu Aplicatie
Lampa Solara LED SIKS Cu Telecomanda
Lanterna de cap LED SIKS, Profesionala, Incarcare USB
Ghirlanda Luminoasa Decorativa SIKS
Feliator multifunctional EDAR® manual, 8 setari de grosime, alb/gri
Etichete: